f
Yüksek performanslı ve son teknoloji

Dedicated paketlerimize göz atın!

Son teknoloji donanımlar, yeni nesil işlemciler ve
güçlü network altyapısı ile performanslı kiralık sunucular

 •  En iyi fiyat garantisi
 •  Tam Kontrol
 •  Tek Tıkla Kurulum
 •  Otomatik Yedekleme
PAKETLERİ İNCELE
Fiziksel sunucular ile

Üstün performansı garantileyin!

Üstün teknolojilerle donatılmış kurumsal çözümlerinize en uygun şekilde konfigüre edilmiş Dedicated Sunucularımız ile hızlı ve kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Disk Türü
Marka
CPU (İşlemci)
RAM
0 8 16 24 32 40 48
Sunucu Core RAM Disk RAID Trafik Fiyat
HP
Tüm Özellikleri Gör
İNDİRİMLİ
2x Intel® Xeon® E5- 2680v4
256 GB DDR4 RAM
2 TB SAS SSD (Yapılındırılabilir)
NONE
Limitsiz
6600,00 TL 5999,00 TL
HP
Tüm Özellikleri Gör
%50 İNDİRİMLİ
2x Intel® Xeon® E5- 2680v4
256 GB DDR4 RAM
4 TB SAS SSD (Yapılındırılabilir)
NONE
Limitsiz
6000,00 TL 5000,00 TL
Kararsız mı kaldınız?

Sunucunuzu birlikte seçelim!

Uzman teknik ekibimiz ile iletişime geçerek bizimle birlikte sunucunuzu özelleştirin!

Müşteri hizmetlerimiz sizi arasın
Dedicated sunucularda

Aradığınız tüm özellikler burada!

Güçlü XEON İşlemciler

XEON işlemciler, hemen hemen tüm sunucularımızda bulunan yenilikçi bir teknolojidir. Bu yeni nesil işlemciler sayesinde, geleneksel i5-i7 işlemcili sunuculara kıyasla yaklaşık üç kat daha yüksek hız ve performans elde edebilirsiniz.

Yeni Nesil Dell, HP, Huawei Sunucu

İnetmar fiziksel sunucu portföyü Huawei, Dell, HP gibi dünyanın en çok tercih edilen yeni nesil sunucu markalardan oluşur ve performans garantili kiralık sunucu yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.

Çift ve Dört İşlemci Desteği

SQL işlem sayısı yüksek olan, I/O limitlerine takılan ve yoğun trafik alan projeleriniz için, Dell, HP ve Huawei gibi markaların çift işlemcili sunucularını tercih edebilirsiniz. Bu sunucular, yüksek talep alan projeleriniz için gereken performansı sağlamak üzere optimize edilmiştir.

Çoklu Disk RAID Desteği

Depolama kapasitenizi maksimuma çıkarmak ve veri yedekliliğinizi artırmak için RAID desteği ile birden çok diski aynı anda kullanabilirsiniz. RAID desteği, size yüksek bir veri koruması sağlar ve veri kaybı riskini en aza indirir.

SAS, SSD, SATA Disk Seçeneği

Farklı disk seçenekleri arasında seçim yaparak, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilir ve gereksiz harcamaları önleyebilirsiniz. Bu yöntemle, web projenizin gereksinimlerini karşılayacak en uygun maliyetli çözümü bulmanız mümkün olacaktır.

Garantili Donanım

Donanım arızalarıyla ilgili endişelenmenize gerek yok. Garantili donanımlarımız sayesinde, herhangi bir nedenden kaynaklanan donanım arızalarında ücretsiz bir değişim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede, ek bir ücret ödemeden sorunlu donanımınızı kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

100 Mbit/s Paylaşımsız Hat

Kiralık sunucularımızın tamamında, paylaşımsız 100 Mbit/s internet erişimi bulunmaktadır. Yüksek trafik kapasitesi sayesinde, sunucunuzu sorunsuz bir şekilde yönetebilir ve sınırlamalarla karşılaşmadan verimli şekilde çalışabilirsiniz.

TIER3 Veri Merkezi

Carrier Neutral (Operatör Bağımsız) altyapısı sayesinde Sunucu Barındırma servisleri ile birlikte farklı operatörlerin erişim altyapıları üzerinden sürekli, yüksek performanslı ve yedekli erişim servisleri sunulur.

Farklı Altyapı Çözümleri

Yedekli olarak bulunan Citrix® Netscaler® cihazları ile web sitelerinize güç katıyoruz. Bu cihazlar, sunucu yükünüzü %85'e varan oranlarda azaltabilme özelliğine sahiptir. Web sitelerinizin performansını artırırken aynı zamanda sunucularınızın daha verimli çalışmasını sağlayabiliriz.

Güvenli ve kesintisiz yönetim için son derece güçlü bir çözüm.

Üstün performansı keşfedin!

Hazır olun, çünkü yüksek performans ve verimlilik için en son teknolojiyi sunan donanımlarımızla sizi etkileyici bir deneyime davet ediyoruz.

10x

Daha hızlı disk okuma

%99.9

Uptime oranı

%80

Azalan sunucu yükü

3

Farklı operatör
Dedicated Server

Teknolojimiz Hakkında

Farkı hissetmeye hazır mısın?

 •  Intel® XEON® İşlemcili Sunucular
 •  Intel®, Dell®, HPE®, Cisco® Markalı Sunucular
 •  %100 SSD Disk Altyapısı
 •  70 Gbit İnternet Erişim Kapasitesi
 •  10 TB Aylık Trafik
 •  Uzaktan Yönetim ile Tam Kontrol
Dedicated Server

Güvenliğimiz Hakkında

Verileriniz bizimle tamamen güvende

 •  Tüm Verileriniz Türkiye'de Kalır
 •  TIER III+ Veri Merkezi İle Çalışırız
 •  DDoS Korumalı Altyapı Sağlarız
 •  3 Operatör ile İnternet Yedekliliği Sunarız
 •  ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası
 •  Raid 1, 5, 10, 50, 60 Yapıları ile Yedeklilik Sağlarız
Tam yedekli altyapı

TIER 3 veri merkezi!

Zerohost sunucuları, TIER 3 standartlarına uygun veri merkezlerinde barınmaktadır. Zerohost'in sunucuları, Türk Telekom, Turkcell Superonline ve dünyanın en büyük 5 internet servis sağlayıcısından biri olan Cogent ile birlikte toplamda 70 Gbit/sn hızında çalışan bir internet omurgasında yer almaktadır. Bu sayede, kesintisiz ve yedekli internet erişimi sunmaktayız. Müşterilerimize en üst düzeyde performans ve güvenlik sağlamak için çalışıyoruz.

XEON İşlemci ile

4 kata kadar daha hızlı!

Gelişmiş performans ve özelliklere sahip olmanızı sağlayan güçlü sunucular, güçlü işlemcilere ihtiyaç duyar. Yoğun işlem yükleri ve performans ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış olan E-3 ve E-5 Serisi XEON işlemcileri sayesinde yazılımla tanımlı altyapı ve çevik bir bulut mimarisi ile üstün performansa ulaşabilirsiniz. Bu işlemciler, size 3 kata kadar daha yüksek hızlar sunarak gereksinimlerinizi karşılamada size yardımcı olur. Böylece, güçlü sunucularımızla iş yüklerinizi daha verimli bir şekilde yönetebilir ve gelişmiş performans avantajından yararlanabilirsiniz.

Panel üzerinden

Sunucunuz üzerinde tam kontrol!

Tam kontrolünüz altında, size özel kaynaklarla donatılmış sunucularımız sayesinde istediğiniz gibi yönetim sağlayabilirsiniz. Panel üzerinden Remote/Reboot, API, IP KVM, yedekleme ve yeniden kurulum gibi özelliklerle sunucunuzu istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Bu yöntemlerle, sunucunuzu istediğiniz zaman uzaktan kontrol edebilir ve veri merkezine fiziksel olarak gitmeden uygulamalarınızı yönetebilirsiniz. Tam kontrol ve esneklik, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde sunucunuzu yönetmenize olanak sağlar.

 • SIKÇA SORULAN SORULAR
 • Dedicated Server paketlerimiz hakkında sıkça sorulan soruları yanıtladık.
Fiziksel Sunucu nedir?
Fiziksel sunucu, bilgisayar donanımı olarak varolan, fiziksel bir mekanizma üzerinde çalışan ve birçok bilgisayar sistemi, veritabanı veya web sitesi gibi çeşitli uygulamaları barındırmak için kullanılan bir sunucu türüdür. Fiziksel sunucular, özel donanımlara ve kaynaklara sahip olabilir ve veri merkezlerinde bulunur.
Hangi Lokasyonda Hizmet Sağlıyorsunuz?
Bursa/PENDC veri merkezinde firmamız bünyesinde bulunan kabinimizde yedekli elektrik ve internet altyapısında sunucularımızı barındırıyoruz.
Hat Kapasitesi Ne kadar?
10GBps hat kapasitemiz mevcut olup 1GBps hat sunmaktayız. Tüm fiziksel sunucularımızda 1GBps çıkışdan alınan port mevcut olup sürekli kullanım 100Mbit/s dir.
Firewall korumanız var mı?
Evet, FortiGate, Mikrotik ve Juniper cihazlarımızla Firewall önlemlerimizi almış bulunuyoruz.
Fiziksel sunucularda yedek alıyor musunuz?
Hayır, kiralanan fiziksel sunucularda yedek alma sorumluluğu müşteriye aittir. Hiçbir şekilde kiralık fiziksel sunucu hizmetlerinde yedek almamaktayız.
Copyright © 2023 ZEROHOST BILISIM TEKNOLOJILERI